KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

logo1

Karayolu taşımacılığında Türkiye’nin en iyileri arasında yerini alan Kocayusuf Nakliyat A.Ş., demiryolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir.

120 sürücü, merkez ve bölgeler olmak üzere toplamda 200 kişilik, SRC, ODY ve ÜDY belgeli lojistik sektöründe tecrübeli ve yetkin elemanlarıyla hizmet veren Kocayusuf Nakliyat A.Ş., her yıl değişik hizmet kuruluşlarından, ileri ve emniyetli sürüş teknikleri yanında ekonomik araç kullanımıyla ilgili eğitim alarak sertifikalandırılmışlardır.

BP’nin Türkiye’deki TIR ve kamyon sürücüleri için geliştirilen Ekonomik ve Emniyetli Sürüş Simülatörü’nü Castrol Yağlarının katkılarıyla test etmiştir.

Kocayusuf Nakliyat A.Ş., müşterilerinin çözüm ortağı olarak taleplerini karşılamayı  ve yine müşterilerinin olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimlerini, kendini geliştirerek en yenilikçi yöntemlerle karşılamayı temel ilkesi olarak benimsemiştir.

Sahip olduğu araçların yanı sıra, sözleşmeli tedarikçi altyapısı ile yurtiçinde ve yurtdışında taşıma ve dağıtım hizmetlerini müşteri ihtiyaçlarına  göre sağlamaktadır.

Araç optimizasyonu  ve güçlü bilgi sistemleri ile araç altyapısı sayesinde, yurtiçi ve yurtdışı taşımalarda etkin çözümler geliştirir.

p_0006

p_0016

p_0019

p_0027

kara1